zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Przejdź do wyboru specjalności medycznej

Polecane placówki

Klinika Chirurgii i Położnictwa "Esculap"

Bielsko-Biała

Klinika świadczy bezpłatnie usługi chirurgiczne i położnicze, objętym powszechnym ubezpieczeniem zdrowotnym. Klinika świadczy płatne usługi chirurgiczne i położnicze nieubezpieczonym.... więcej

"CMC Cracow Medical Center" NZOZ

Kraków

Poradnia (gabinet) lekarza POZ, Poradnia medycyny pracy, Poradnia otolaryngologiczna, Poradania zaburzeń snu.... więcej

Ostatnio zaktualizowane wizytówki

PROF MED Centrum Medycyny Pracy NZOZ

Warszawa

Centrum Medycyny Pracy - PROF-MED zostało utworzone w 1999 roku przez lekarzy z wieloletnia praktyką i doświadczeniem w medycynie przemysłowej. więcej

Ośrodek Rehabilitacyjno Specjalistyczny "Pięć+" Sp. z o.o.

Puszczykowo

Zakład Rehabilitacji Leczniczej z poradnią rehabilitacji ruchowej i poradnie specjalistyczna w Poznaniu. więcej

Znajdz nas na facebook'u

Aktualności

  • http://www.informed.com.pl/main/KORONAWIRUS-informacje-o-pomocy-in-190.htmlNFZ info: 800 190 590

    Tel. alarmowy: 112

    Pogotowie ratunkowe: 999

Artykuły

Poznaj niesamowite właściwości kawy odchudzającej

09-07-2020

Według najnowszych badań co drugi dorosły Polak cierpi z powodu nadwagi. Sprzyja temu niska aktywność fizyczna, brak dyscypliny oraz zła dieta i zbyt częste stołowanie się w restauracjach typu fast-food. 

czytaj całość

Leżanka drewniana ? modny i praktyczny dodatek do nowoczesnego salonu kosmetycznego

09-07-2020

Leżanka najczęściej kojarzy nam się z wizytą u lekarza. Nic dziwnego, w końcu leżanka medyczna jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdego gabinetu. Jeśli jednak na myśl o leżance, w twojej głowie pojawia się przestarzała kozetka lekarska, czas zapoznać się z najnowszymi modelami adresowanymi nie tylko do sektora medycznego, lecz także do salonów kosmetycznych i spa. Oprócz kozetek na metalowym stelażu dużą popularnością cieszą się leżanki drewniane, które harmonijnie współgrają z wyposażeniem wnętrza, a przy tym wprowadzają przytulną i przyjazną klientowi atmosferę.

czytaj całość

Opryszczkowe zapalenie jamy ustnej

09-07-2020

Opryszczkowe zapalenie jamy ustnej jest chorobą zakaźną wywoływaną przez wirus opryszczki zwykłej HSV-1. Wirus przenosi się drogą kropelkową oraz kontaktową. To oznacza, że można się nim zarazić, stojąc bliskiej odległości od osoby chorej, a także podczas dotykania zmian skórnych.

czytaj całość

Leczenie nawracającego zapalenia zatok

09-07-2020

Zatoki przynosowe są powietrznymi przestrzeniami zlokalizowanymi wewnątrz kości czaszki. U człowieka wyróżniamy 4 pary zatok: szczękowe, czołowe, sitowe oraz klinowe. Każda z nich komunikuje się z jamą nosową, co umożliwia ewakuację wydzieliny oraz wentylację.

czytaj całość

Co każdy pacjent powinien wiedzieć o chorobie refluksowej przełyku?

09-07-2020

Choroba refluksowa przełyku (GERD) związana jest z cofaniem się treści pokarmowej (tzw. refluks) z żołądka do przełyku, czemu towarzyszy nieprzyjemne uczucie zgagi – palenia za mostkiem. Objawami, które mogą współwystępować, są: nudności, kwaśny posmak w ustach, odbijanie, wzdęcia, ból nadbrzusza, a nawet chrypka i kaszel. GERD częściej występuje u kobiet w ciąży, osób otyłych oraz dorosłych prowadzących szybki i stresujący styl życia.

czytaj całość

Ostatnie komentarze