zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Przejdź do wyboru specjalności medycznej

Ostatnio zaktualizowane wizytówki

Neonia - klinika medycyny estetycznej dr Ewa Kopycińska

Kraków

Medycyna estetyczna i dermatologia estetyczna więcej

DENTICA WROCŁAW

Wrocław

Gabinety Dentica Wrocław i Dentica Kiełczów oferują pełną opiekę stomatologiczną od momentu pierwszej wizyty, poprzez kompleksowe leczenie, wizyty kontrolne więcej

Psychoterapia Gestalt Furmanik

Poznań

Oferta Gabinetu Psychoterapii to: konsultacje, pomoc psychologiczna, psychoterapia indywidualna, terapia par / małżeństw oraz coaching. Superwizja dla profesjonalistów. więcej

Znajdz nas na facebook'u

Artykuły

Alkoholizm - co to jest i jak leczyć alkoholizm

10-12-2019

Kiedy mówimy o osobie, że ma problemy z alkoholem, nie zawsze oznacza to, że wymaga ona pomocy, którą jest leczenie alkoholizmu. Problemy z alkoholem mogą wahać się między okazjonalnym piciem zbyt dużych ilości, częstym upijaniem się do nieprzytomności, aż w końcu trwałym uzależnieniem organizmu od alkoholu.

czytaj całość

Szara skóra ? możliwe przyczyny

10-12-2019

Skóra to nasza wizytówka. Gdy coś niedobrego dzieje się z naszym stanem zdrowia, natychmiast odbija się to w wyglądzie naszej skóry. Zmęczenie, zła dieta, brak ruchu oraz złe samopoczucie również uwidaczniają się w stanie skóry.

czytaj całość

Jaka mata treningowa sprawdzi się do ćwiczeń w domu?

10-12-2019

Chcesz zacząć ćwiczyć w domu? W takim przypadku warto pomyśleć o zakupieniu specjalnej maty treningowe, z którą treningi będą jeszcze bardziej komfortowe i przy tym bezpieczniejsze!

czytaj całość

Jak nauczyć dziecko używania smoczka?

10-12-2019

Może to niektórych zdziwić, ale nie wszystkie dzieci od razu chcą ssać smoczek. Czasem rodzice muszą się naprawdę postarać, aby maluszek się przy nim uspokajał. 

czytaj całość

Naturalny sposób na dobre samopoczucie i zdrową skórę

10-12-2019

Szeroki wybór suplementów i kosmetyków na rynku nie zawsze oznacza, że wpływają one korzystnie na nasze zdrowie. Warto wybrać takie suplementy i kosmetyki, które składają się z naturalnych składników. Gdzie można znaleźć wysokiej jakości suplementy i kosmetyki naturalne? Jakie składniki suplementów najczęściej są wybierane? Jakie naturalne składniki wpływają na wygląd naszej skóry?

czytaj całość

Ostatnie komentarze